Imię i nazwisko:
Adres email:

Poleć treść:


XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble® Zarejestruj się już teraz!

Redakcja portalu, 13 Kwiecień 15 Dodaj komentarz Wyślij Drukuj

XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble® Zarejestruj się już teraz!

10 kwietnia ruszyła rejestracja do XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół w Scrabble, które odbędą się 29 maja w Kutnie. Rejestracja odbywa się za pomocą strony programu Scrabble w szkole www.scrabblewszkole.pl.

Ta cykliczna i wyjątkowa impreza, różni się od typowych rozgrywek. Od lat biorą w niej udział pary uczniów reprezentujących trzy kategorie szkół zarejestrowanych w programie Scrabble w szkole: podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Turniej ma charakter zamknięty toteż liczba uczestników jest ograniczona.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble, które firma Mattel Poland wspiera od lat, cieszą się ogromną popularnością. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku frekwencja szkół biorących udział w Turnieju będzie wzorowa. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje, mamy nadzieję, że uczestnicy zaprezentują bardzo wysoki poziom umiejętności kreatywnego i logicznego myślenia, a przy tym będą się dobrze bawić.

W trakcie turnieju organizatorzy zadbają również o dobre samopoczucie zarówno uczestników jak i opiekunów, zapewniając pyszny obiad, ciepłe i zimne napoje.

XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble odbędą się 29 maja 2015 r. w Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Satszica 6 w Kutnie. Od wielu lat i tak też w tym roku sponsorem Mistrzostw jest firma Mattel Poland. Organizatorem Turnieju jest Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Kutna, a partnerami Mistrzostw są Polska Federacja Scrabble, Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole, a także Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole. 

Więcej informacji znajduje się na stronie programu Scrabble w szkole www.scrabblewszkole.pl jak i na stronie organizatora http://gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/. 

 

Podziel się
KOMENTARZE
Aktualnie brak komentarzy. Bądź pierwszy, wyraź swoją opinię

DODAJ KOMENTARZ
Zaloguj się albo Dodaj komentarz jako gość.

Dodaj komentarz:REKLAMA
SPOŁECZNOŚĆ
OSTATNIE KOMENTARZE

Wychowanie w szkole, czyli naprawdę dobra zmiana

~ Staszek(Gość) z: http://www.parental.pl/ 03 Listopad 2016, 13:21

Ku reformie szkół średnich - część I

~ Blanka(Gość) z: http://www.kwadransakademicki.pl/ 03 Listopad 2016, 13:18

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:15

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:14

Presja rodziców na dzieci - Wykład Margret Rasfeld

03 Listopad 2016, 13:09


Powrót do góry
logo_unii_europejskiej