Imię i nazwisko:
Adres email:

Wydarzenia

14
Listopad

Środa

II Forum Współpracy Edukacji i Biznesu - EDUMIXER 2018

Już po raz drugi w Warszawie odbędzie się Edumixer 2018 - II Forum Współpracy Edukacji i Biznesu, które wskazuje kierunki i sposoby kształcenia przyszłych kadr IT przez uczelnie. W tym roku uczestnicy Forum rozmawiać będą o wyzwaniach związanymi ze współpracą uczelni i biznesu oraz problematyce Ustawy 2.0, która jest pierwszą reformą uczelni od 12 lat i zakłada m.in. podział placówek na akademickie i zawodowe.

Warszawa, Polską Izba Informatyki i Telekomunikacji, komentarze (0)

05
Listopad

Poniedziałek

Konferencja inaugurująca Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Polsce

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ma zaszczyt zaprosić do udziału w bezpłatnej Konferencji inaugurującej Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Polsce – European Vocational Skills Week. Głównym celem wydarzenia jest promocja kształcenia i szkolenia zawodowego. W trakcie paneli dyskusyjnych eksperci będą poruszać kwestie kształcenia umiejętności dla gospodarki i diagnozowania zapotrzebowania na nie.

Warszawa, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, komentarze (0)

26
Październik

Piątek

Konferencja Programowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Przedstawiciele największej organizacji zrzeszającej szkoły niepubliczne spotkają się w Szczecinie, by rozmawiać o kondycji polskiego szkolnictwa i szansach na rozwój niepublicznej oświaty. Konferencja Programowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego potrwa od 26 do 28 października br.

Szczecin, Społeczne Towarzystwo Oświatowe, komentarze (0)

08
Czerwiec

Piątek

Konferencja "Model Nowoczesnej Szkoły"

W imieniu organizatora - Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach - pragniemy zaprosić do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji i Targach dla Dyrektorów Szkół, Nauczycieli oraz Samorządów i Kuratoriów Oświaty "Model Nowoczesnej Szkoły". Tegoroczna edycja, którą zaplanowno na 8-9 czerwca, odbywać się będzie pod hasłem "Budujemy koalicję na rzecz uczenia się".
 

Ząbki, SP Nr 3 w Ząbkach, komentarze (0)

27
Marzec

Wtorek

Konferencja "Uczelnia 3.0"

Polska Akademia Nauk oraz Asseco Data System S.A. mają zaszczyt zaprosić na pierwszą edycję konferencji Uczelnia 3.0. Konferencja jest odpowiedzią na wyzwania jakie czeka szkolnictwo wyższe w najbliższych latach. Ustawa Konstytucja dla Nauki, zaproponowana przez Ministra Jarosława Gowina, zmiany demograficzne i społeczne, nowe wyzwania na rynku pracy oraz zapotrzebowanie na nowe kompetencje wpływają na konieczność innego myślenia o edukacji wyższej. Ponadto konsolidacja uczelni, proces umiędzynarodowienia i komercjalizacji badań, a także zastosowanie technologii ICT w procesie dydaktycznym i zarządczym, to czynniki, które zmieniają naszą rzeczywistość w systemie nauki i dydaktyki. Konferencja będzie świetną okazją do wysłuchania prelekcji i do dyskusji na temat wyzwań związanych z przyszłością uczelni, także w kontekście wykorzystania środków unijnych na projekty rozwojowe i wdrożeniowe. Spotkanie ma połączyć teraźniejszość z przyszłością. Ma pokazać innowacyjne idee oraz praktyczne rozwiązania.
 

Warszawa, Polska Akademia Nauk, komentarze (0)

18
Sierpień

Czwartek

III Konferencja Techniki Dobrej Edukacji 2016

Stowarzyszenie Dobra Edukacja, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego i Wydział Informatyki w Gdańsku Polsko-Japońskiej Akademii Techniki Komputerowych serdecznie zapraszają nauczycieli, dyrektorów szkół, psychologów i wszystkie inne osoby zainteresowane innowacjami w edukacji do udziału w III Konferencji Techniki Dobrej Edukacji. Konferencja odbędzie się 18-19 sierpnia 2016 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Wita Stwosza 57 w Gdańsku). Głównym tematem Technik Dobrej Edukacji w 2016 roku będzie współpraca.
 

Gdańsk, Stowarzyszenie Dobra Edukacja, komentarze (0)

10
Czerwiec

Piątek

Ogólnopolska Konferencja dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli "Model Nowoczesnej Szkoły"

W imieniu organizatora - grupy nauczycieli i dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach wraz z partnerami - zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli "Model Nowoczesnej Szkoły", która odbywać się będzie w dn. 10-11 czerwca 2016 r.
 

Ząbki, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach, komentarze (0)

12
Maj

Czwartek

Konferencja "Współczesne wyzwania w pracy z młodzieżą"

Instytut Edukacji Społecznej wraz z partnerami serdecznie zaprasza osoby pracujące z młodzieżą do udziału w wyjątkowej konferencji pod tytułem Współczesne wyzwania w pracy z młodzieżą, która będzie miała miejsce 12 maja 2016 roku w Hotelu Mercure Warszawa Grand przy ul. Kruczej 28 w Warszawie.

 

Warszawa, Instytut Edukacji Społecznej, komentarze (10)

Strona 1 z 52

1 2 3 4 5 6 7 ... Następna >>
REKLAMA
SPOŁECZNOŚĆ
NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Rusza konkurs "Pasjonująca lekcja religii"

Redakcja portalu 10 Maj 2021

"O Tymku, niecnym Ralfie i strażniku książek" - zachęcamy do lektury!

Redakcja portalu 09 Maj 2021

Edukacja dzieci ma wysoki priorytet w polskiej rodzinie, nawet w mniej zamożnej. Wyniki raportu

Redakcja portalu 09 Czerwiec 2020

Dyrektorzy do zadań specjalnych - czy polskie szkoły poradziły sobie z wyzwaniem edukacji zdalnej?

Redakcja portalu 08 Czerwiec 2020

Program Akademii Młodego Obywatela im. Jana Karskiego - ostatni moment na zapisy

Redakcja portalu 06 Czerwiec 2020


OSTATNIE KOMENTARZE

Wychowanie w szkole, czyli naprawdę dobra zmiana

~ Staszek(Gość) z: http://www.parental.pl/ 03 Listopad 2016, 13:21

Ku reformie szkół średnich - część I

~ Blanka(Gość) z: http://www.kwadransakademicki.pl/ 03 Listopad 2016, 13:18

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:15

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:14

Presja rodziców na dzieci - Wykład Margret Rasfeld

03 Listopad 2016, 13:09


Powrót do góry
logo_unii_europejskiej