Imię i nazwisko:
Adres email:

Wydarzenia

27
Marzec

Wtorek

Konferencja "Uczelnia 3.0"

Polska Akademia Nauk oraz Asseco Data System S.A. mają zaszczyt zaprosić na pierwszą edycję konferencji Uczelnia 3.0. Konferencja jest odpowiedzią na wyzwania jakie czeka szkolnictwo wyższe w najbliższych latach. Ustawa Konstytucja dla Nauki, zaproponowana przez Ministra Jarosława Gowina, zmiany demograficzne i społeczne, nowe wyzwania na rynku pracy oraz zapotrzebowanie na nowe kompetencje wpływają na konieczność innego myślenia o edukacji wyższej. Ponadto konsolidacja uczelni, proces umiędzynarodowienia i komercjalizacji badań, a także zastosowanie technologii ICT w procesie dydaktycznym i zarządczym, to czynniki, które zmieniają naszą rzeczywistość w systemie nauki i dydaktyki. Konferencja będzie świetną okazją do wysłuchania prelekcji i do dyskusji na temat wyzwań związanych z przyszłością uczelni, także w kontekście wykorzystania środków unijnych na projekty rozwojowe i wdrożeniowe. Spotkanie ma połączyć teraźniejszość z przyszłością. Ma pokazać innowacyjne idee oraz praktyczne rozwiązania.
 

Warszawa, Polska Akademia Nauk, komentarze (0)

18
Sierpień

Czwartek

III Konferencja Techniki Dobrej Edukacji 2016

Stowarzyszenie Dobra Edukacja, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego i Wydział Informatyki w Gdańsku Polsko-Japońskiej Akademii Techniki Komputerowych serdecznie zapraszają nauczycieli, dyrektorów szkół, psychologów i wszystkie inne osoby zainteresowane innowacjami w edukacji do udziału w III Konferencji Techniki Dobrej Edukacji. Konferencja odbędzie się 18-19 sierpnia 2016 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Wita Stwosza 57 w Gdańsku). Głównym tematem Technik Dobrej Edukacji w 2016 roku będzie współpraca.
 

Gdańsk, Stowarzyszenie Dobra Edukacja, komentarze (0)

10
Czerwiec

Piątek

Ogólnopolska Konferencja dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli "Model Nowoczesnej Szkoły"

W imieniu organizatora - grupy nauczycieli i dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach wraz z partnerami - zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli "Model Nowoczesnej Szkoły", która odbywać się będzie w dn. 10-11 czerwca 2016 r.
 

Ząbki, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach, komentarze (0)

12
Maj

Czwartek

Konferencja "Współczesne wyzwania w pracy z młodzieżą"

Instytut Edukacji Społecznej wraz z partnerami serdecznie zaprasza osoby pracujące z młodzieżą do udziału w wyjątkowej konferencji pod tytułem Współczesne wyzwania w pracy z młodzieżą, która będzie miała miejsce 12 maja 2016 roku w Hotelu Mercure Warszawa Grand przy ul. Kruczej 28 w Warszawie.

 

Warszawa, Instytut Edukacji Społecznej, komentarze (10)

07
Kwiecień

Czwartek

Konferencja naukowa "Edukacja w XXI wieku - problemy i wyzwania"

Współczesna szkoła, uczeń i edukacja stawiają przed nauczycielem szereg wyzwań. Wśród nich – umiejętności współpracy z kolejnymi pokoleniami nastolatków, poszukujących swojego miejsca w świecie, rozumienia zmian różnic pokoleniowych, a także wychwytywania aktualnych i przewidywania przyszłych potrzeb rynku pracy. 7 kwietnia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „Edukacja w XXI wieku – problemy i wyzwania”.
 

Warszawa, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, komentarze (0)

11
Luty

Czwartek

Konferencja "Równa szkoła – bez dyskryminacji i przemocy"

Związek Nauczycielstwa Polskiego i Stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii zapraszają do uczestnictwa w konferencji „Równa szkoła – bez dyskryminacji i przemocy”. Konferencja odbędzie się w dn. 11–12 lutego br. w siedzibie Zarządu Głównego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie przy ul. .
 

Warszawa, Kampania Przeciw Homofobii, komentarze (0)

04
Luty

Czwartek

Konferencja "Łączy nas kształcenie zawodowe"

W Pałacu Chodkiewiczów, siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie, 4 lutego, odbędzie się konferencja z cyklu „Łączy nas kształcenie zawodowe”. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest „Edukacja innowatorów kluczem postępu”. Wydarzenie organizują: Komitet Naukowo-Techniczny Fsnt-Not Doskonalenia Kadr, Związek Rzemiosła Polskiego w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji.
 

Warszawa, Związek Rzemiosła Polskiego, komentarze (0)

16
Styczeń

Sobota

Konferencja "Czy ocenianie może być OK"

Zespół Szkół Społecznych SKT nr 5 STO im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy zaprosza na konferencję „Czy ocenianie może być OK?”. Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2016 r. w godzinach 10:00–14:00 w sali konferencyjnej Ratusza Dzielnicy Warszawa Białołęka przy ul. Modlińskiej 197.
 

Warszawa, Społeczne Gimnazjum nr 333 STO, komentarze (36)

Strona 1 z 52

1 2 3 4 5 6 7 ... Następna >>
REKLAMA
SPOŁECZNOŚĆ
NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Finansoaktywni: znamy zwycięzców IV edycji konkursu!

Redakcja portalu 24 Maj 2018

Pokolenie bez duszy?

Witold Kołodziejczyk 23 Maj 2018

List Ministra Edukacji Narodowej ws. rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Redakcja portalu 22 Maj 2018

O uczeniu współdzialania i przydatności opowieści o szkole

Jarosław Pytlak 21 Maj 2018

Kamery w szkołach - szansa na porządki

Wojciech Klicki 18 Maj 2018


OSTATNIE KOMENTARZE

Wychowanie w szkole, czyli naprawdę dobra zmiana

~ Staszek(Gość) z: http://www.parental.pl/ 03 Listopad 2016, 13:21

Ku reformie szkół średnich - część I

~ Blanka(Gość) z: http://www.kwadransakademicki.pl/ 03 Listopad 2016, 13:18

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:15

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:14

Presja rodziców na dzieci - Wykład Margret Rasfeld

03 Listopad 2016, 13:09


Powrót do góry
logo_unii_europejskiej