Imię i nazwisko:
Adres email:

Poleć treść:


Znajdz czas na nauke jezyka

EFka , 09 Luty 12 Dodaj komentarz Wyślij Drukuj

Przez lata uczysz sie jezyka obcego. Mozna powiedziec, ze swietnie go znasz: kilkadziesiat tysiecy slów, gramatyka w malym palcu, a tlumaczenie tekstów zajmuje Ci kilka minut. A jednak gdy pojawia sie koniecznosc przeprowadzenia rozmowy z obcokrajowcem nie jestes juz tak pewna siebie. Zagraniczny klient, kontrahent z innego kraju i nagle masz watpliwosci, czy on na pewno Cie zrozumie i czy nie popelnisz jakiejs niezrecznej gafy. Jak wiec nabrac pewnosci siebie w komunikacji w jezyku obcym? Najlepszym sposobem jest oczywiscie praktyka, a ja najlepiej zdobywac u zródel, czyli w kraju gdzie dany jezyk jest powszechnie uzywany. Taka wlasnie idee przyswiecaja podróze jezykowe i zagraniczne kursy jezykowe, u mozliwiajace kontakt z jezykiem w jego naturalnym srodowisku.

 EF organizuje kursy jezykowe od 1965 roku. Za swoja misje uznalo lamanie barier jezykowych, kulturowych i geograficznych, co czyni dzieki rozbudowanej sieci szkól rozmieszczonych w ponad 50 krajach. Nic wiec nie stoi na przeszkodzie by pocwiczyc francuski podczas zwiedzania Luwru czy degustacji wina na wzgórzach Prowansji. Dzieki EF mozna tez poczuc smak orientu podczas nauki mandarynskiego w centrum Pekinu. Nauka przestaje wiec byc przykra koniecznoscia a staje sie przyjemnoscia i zabawa. Mozesz wiec cwiczyc jezyk podczas codziennych czynnosci i w relacjach ze zwyklymi ludzmi. Dotyczy to równiez kontaktów z innymi uczestnikami kursu, którzy czesto pochodza z róznych stron swiata. Aby jak najpelniej zaspokoic swoje potrzeby i oczekiwania mozesz sama zaprojektowac kurs, który pozwoli Ci zdobyc kompetencje pomocne w Twoim codziennym zyciu.
      Zainteresowani nauka jezyka za granica moga sie zapoznac z bogata oferta firmy EF dostepna na stronie www.ef.pl. Za jej posrednictwem mozna zarezerwowac kurs, wybierajac z 40 wlasnych szkól m.in szkól jezyka angielskiego zlokalizowanych w najpiekniejszych miejscach na swiecie. Znalezc tam mozna równiez informacje na temat autorskiego programu EF - Efekta (tm) System, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych metod nauki jezyka angielskiego, laczacym nauczanie indywidualne z najnowsza technologia interaktywna, dzieki czemu nauka jezyka staje sie jeszcze skuteczniejsza.
    Nie masz czasu na nauke? Wybierz wakacyjne kursy jezykowe za granica i polacz nauke z wakacyjnym urlopem. Wykorzystaj czas wolny najlepiej jak umiesz.
      

Aktualna ocena

0

Oceń
Podziel się
KOMENTARZE
Aktualnie brak komentarzy. Bądź pierwszy, wyraź swoją opinię

DODAJ KOMENTARZ
Zaloguj się albo Dodaj komentarz jako gość.

Dodaj komentarz:REKLAMA
SPOŁECZNOŚĆ
KATEGORIE
NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Koszty wychowania dzieci w Polsce 2019

Redakcja portalu 31 Maj 2019

Kolorowanki do kosza, czyli rozważania ostrożnego pedagoga

Jarosław Pytlak 30 Maj 2019

Polska edukacja w ocenie przedsiębiorców

Redakcja portalu 24 Maj 2019

Raport o finansowaniu oświaty w Polsce w latach 2004-2018

Redakcja portalu 23 Maj 2019

UNICEF: W Polsce zaledwie 39% dzieci rodziców o niskim statusie zawodowym deklaruje chęć dalszego kształcenia na poziomie wyższym

Redakcja portalu 22 Maj 2019


OSTATNIE KOMENTARZE

Wychowanie w szkole, czyli naprawdę dobra zmiana

~ Staszek(Gość) z: http://www.parental.pl/ 03 Listopad 2016, 13:21

Ku reformie szkół średnich - część I

~ Blanka(Gość) z: http://www.kwadransakademicki.pl/ 03 Listopad 2016, 13:18

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:15

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:14

Presja rodziców na dzieci - Wykład Margret Rasfeld

03 Listopad 2016, 13:09


Powrót do góry
logo_unii_europejskiej