Ruszyła II edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Klikaj Bezpiecznie"
Jeżeli wspieracie ideę bezpiecznego korzystania z Internetu, w szczególności, jeśli na sercu leży Wam dobro podopiecznych - zachęcamy do włączenia się w kampanię "Klikaj Bezpiecznie". Organizatorzy zadbali o materiały, na bazie których przeprowadzić można ciekawe zajęcia, a dla podniesienie atrakcyjności całej akcji uruchomili ogólnopolski konkurs z cennymi nagrodami.
Nauczycielu! Przeprowadź ze swoimi uczniami lekcję na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, a potem wspólnie stwórzcie: plakat, prezentację multimedialną lub inną pracę kreatywną związaną z tematem bezpiecznego korzystania z Internetu. W pracy powinno pojawić się hasło #klikajbezpiecznie.
Zgłoszenia przyjmowane są od 7 stycznia do 17 kwietnia 2019.
Prace należy przesyłać na adres e-mail: kontakt@klikajbezpiecznie.pl
Do wygrania:
Nagroda dla szkoły:
- licencje na oprogramowanie antywirusowe G DATA
- 2 kamery C6T od EZVIZ
Nagroda dla uczniów:
- książki “Basia i tablet” (wydawnictwo Egmont)
- gadżety od G DATA
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz wspomniany scenariusz zajęć, dostępne są na stronie akcji: https://klikajbezpiecznie.pl/ogolnopolski-konkurs-dla-szkol-podstawowych-klikajbezpiecznie/
Wychowanie w szkole, czyli naprawdę dobra zmiana
~ Staszek(Gość) z: http://www.parental.pl/ 03 Listopad 2016, 13:21
Ku reformie szkół średnich - część I
~ Blanka(Gość) z: http://www.kwadransakademicki.pl/ 03 Listopad 2016, 13:18
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"
~ Gość 03 Listopad 2016, 13:15
"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"
~ Gość 03 Listopad 2016, 13:14