Warning: file_exists(): Unable to find the wrapper "ttp" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /home/eid2011/domains/edukacjaidialog.pl/public_html/_main/blogs.php on line 167 Autorytety dla edukacji
Imię i nazwisko:
Adres email:

Poleć treść:


Autorytety dla edukacji

, 11 Czerwiec 08 Dodaj komentarz Wyślij Drukuj

Zaczynam realizować swój dawny pomysł na cykl wykładów w ramach stworzonego przez siebie projektu Autorytety dla edukacji, który będzie budował nowy wizerunek nauczyciela, jako promotora najnowszych trendów i osiągnięć w zakresie społeczeństwa wiedzy.

Misją projektu jest stworzenie płaszczyzny transferu nowoczesnej i sprawdzonej wiedzy oraz praktyki z biznesu do edukacji. Prawdziwa rewolucja i skok cywilizacyjny w edukacji w Polsce będą możliwe, gdy przedstawiciele pokolenia Y staną się dominującą grupą zawodową wśród nauczycieli wszystkich stopni nauczania.

W październiku pod patronatem miesięcznika „Edukacja i Dialog” wspólnie z doktorem Janem Fazlagiciem zamierzam zorganizować w hotelu Marriott prestiżową konferencję dla 200 dyrektorów szkół z całej Polski.

Konferencja będzie prezentacją najnowszych osiągnięć w zakresie zarządzania i jest pierwszą z cyklu AUTORYTETY DLA EDUKACJI. W październiku przedstawione zostaną dwie autorskie koncepcje związane z doskonaleniem kompetencji kadry menedżerskiej oświaty:

1. System demonstrowania kompetencji wg autorskiej koncepcji dra Jacka Nashera
2. Uczenie się przez emocje wg metody strukturyzowanego efektywnego uczenia się i nauczania autorstwa Lindella Smitha

Natomiast cały cykl AUTORYTETY DLA EDUKACJI jest moim autorskim projektem, który zakłada organizację w każdym roku 3-4 dużych konferencji, na które zapraszani są do Polski wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, uznanych na świecie, których wiedza może zostać zaadaptowana i wykorzystania w szeroko rozumianej edukacji. Wśród wielu szkoleń, które są oferowane na polskim rynku dla wyższej kadry zarządzającej oświatą niewiele jest takich, podczas których można zdobyć wiedzę i spotkać się z twórcami idei, pomysłów i sięgnąć bezpośrednio do źródła, czyli tam gdzie zostały one stworzone.

Informacje o prelegentach.

Lindell Smith (BA, MDiv, MPP, MTh (Oxon)), jest doktorantem The European Graduate School w Saas Fee w Szwajcarii. Ukończył studia na Uniwersytecie w Oksfordzie z zakresu filologii, psychologii i teologii.

Jack Nasher (Dr. Lord Jack G.O. Nasher-Awakemian, J.D., M.A., M.Sc. (Oxon)) wykłada na temat psychologii zarządzania, a szczególnie przywództwa i samorozwoju. Pracował dla takich firm jak: T-Mobile, Sanofi-Aventis, Siemens, Bosch, Bank Sarasin czy Ashurst Lawyers. Jack Nasher jest wybitnym mówcą, prowadzi prezentacje na najwyższym światowym poziomie, występował m.in. w telewizji niemieckiej PRO Sieben. Niżej zamieszczam prezenatację, która jest na YouTube obok innych wystąpień Jacka Nashera.Zobacz mnie na GoldenLine

Aktualna ocena

0

Oceń
Podziel się
KOMENTARZE
Aktualnie brak komentarzy. Bądź pierwszy, wyraź swoją opinię

DODAJ KOMENTARZ
Zaloguj się albo Dodaj komentarz jako gość.

Dodaj komentarz:ZOBACZ TAKŻE
Aktualnie brak powiązanych artykułów.

REKLAMA
SPOŁECZNOŚĆ
KATEGORIE
NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Szkoły niepubliczne skrzywdzone? STO interweniuje w sprawie dotacji

Redakcja portalu 14 Wrzesień 2019

30 lat wolności - zapraszamy na konferencję dla nauczycieli!

Redakcja portalu 13 Wrzesień 2019

HFPC pyta Ministerstwo Edukacji Narodowej o sytuację uczniów z niepełnosprawnościami

Redakcja portalu 07 Wrzesień 2019

Startuje II edycja Konkursu #cojaczytam

Redakcja portalu 06 Wrzesień 2019

Narodowe Czytanie 2019

Redakcja portalu 05 Wrzesień 2019


OSTATNIE KOMENTARZE

Wychowanie w szkole, czyli naprawdę dobra zmiana

~ Staszek(Gość) z: http://www.parental.pl/ 03 Listopad 2016, 13:21

Ku reformie szkół średnich - część I

~ Blanka(Gość) z: http://www.kwadransakademicki.pl/ 03 Listopad 2016, 13:18

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:15

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie"

~ Gość 03 Listopad 2016, 13:14

Presja rodziców na dzieci - Wykład Margret Rasfeld

03 Listopad 2016, 13:09


Powrót do góry
logo_unii_europejskiej